RB531VM-30TE-17
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA UMD2
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
RB531VM
RB531VM-30TE-17 Hakkında
RB531VM-30TE-17, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyottur. 30V reverse voltaj ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiğine sahip bu diyot, anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. SC-90 (SOD-323F) paketlemesi ile sunulan bileşen, düşük forward voltaj düşüşü (490mV @ 100mA) nedeniyle verimli uygulamalar için uygundur. Maksimum junction sıcaklığı 125°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 45 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package UMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 100 mA