RB531CM-30T2R
30V, 100MA, SOD-923, SCHOTTKY BA
Paket/Kılıf
SOD-923
Seri / Aile Numarası
RB531CM
RB531CM-30T2R Hakkında
RB531CM-30T2R, ROHM Semiconductor tarafından üretilen bir Schottky doğrultucu diyottur. 30V maksimum ters gerilim (Vr) ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu diyot, ultra-kompakt SOD-923 yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. 370mV maksimum ileri gerilim düşüşü (10mA'de) ve 7µA ters kaçak akımı (10V'de) ile düşük güç kaybı sunar. Junction sıcaklığı 125°C'ye kadar çalışabilir. Small signal uygulamalar, güç kaynakları, anahtarlama devreleri ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. VMN2 ambalaj standardında tedarik edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 7 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C
Package / Case SOD-923
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package VMN2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 370 mV @ 10 mA