RB521S-30FTE61
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
RB521S
RB521S-30FTE61 Hakkında
RB521S-30FTE61, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultma diyotudur. 30V maksimum reverse voltaj ve 200mA ortalama doğrultma akımına sahip bu bileşen, düşük forward voltaj düşüşü (500mV @ 200mA) ile karakterize edilir. Surface mount SC-79/SOD-523 paketinde sunulan diyot, 125°C maksimum bağlantı sıcaklığında çalışır. Small signal kategorisindeki hızlı anahtarlama özelliği nedeniyle, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, enerji hasat devreleri ve genel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 30µA @ 10V ters sızıntı akımı ile düşük kaçak akım özellikleri içerir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package EMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 200 mA