RB521S-30DP-TP
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0201
Paket/Kılıf
0201 (0603 Metric)
Seri / Aile Numarası
RB521S
RB521S-30DP-TP Hakkında
RB521S-30DP-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultucu diyottur. 30V ters kaynak voltajı ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile DC güç kaynakları, anahtarlı mod beslemeler ve diğer doğrultma uygulamalarında kullanılır. 500ns'den daha hızlı eriş ve kurtarma süresi, 800mV maksimum forward voltajı ile düşük güç kaybı sağlar. Surface mount 0201 paketinde sağlanan bileşen, kompakt tasarımlar ve yüksek yoğunluklu PCB uygulamaları için uygundur. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package 0201
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 100 mA