RB520VM-40FHTE-17
RB520VM-40FH IS LOW V F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
RB520VM-40
RB520VM-40FHTE-17 Hakkında
RB520VM-40FHTE-17, ROHM Semiconductor tarafından üretilen düşük ileri gerilim düşüşüne sahip Schottky diyottur. 40V maksimum ters gerilim ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesiyle tasarlanmıştır. 100mA'de 550mV ileri gerilim düşüşü sunar. Surface mount SC-90 (SOD-323F) paketinde sunulan bu bileşen, anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve düşük voltaj doğrultme devreleri için uygundur. -150°C maksimum kavşak sıcaklığında çalışabilir ve 10µA @ 40V ters kaçak akımı gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package UMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 100 mA