RB520S-30FTE61
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
RB520S-30
RB520S-30FTE61 Hakkında
RB520S-30FTE61, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 30V/200mA Schottky doğrultucu diyottur. SC-79 (SOD-523) paketinde sunulan bu tekil diyot, hızlı anahtarlama ve düşük forward voltage (600mV @ 200mA) özelliğine sahiptir. 1µA ters sızıntı akımı ile anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, çoklu diyot konfigürasyonları ve düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Maksimum junction sıcaklığı 125°C olup SMD montaj için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package EMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 200 mA