RB510VM-30TE-17
RB510VM-30 IS LOW VF HIGH RELIAB
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
RB510VM-30
RB510VM-30TE-17 Hakkında
RB510VM-30 bir düşük forward voltage Schottky doğrultucu diyotudur. 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. 30V maksimum ters voltaj (Vr) ve 460mV maksimum forward voltage @ 10mA ile karakterize edilir. Düşük ters kaçak akımı (300nA @ 10V) ve 150°C maksimum junction sıcaklığı ile yüksek güvenilirlik sağlar. Small signal hızında çalışan bu bileşen, surface mount SC-90/SOD-323F paketinde sunulmaktadır. Anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve kesinlikle doğru sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 nA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package UMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 10 mA