RB500V-40 RRG
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA SOD323F
Paket/Kılıf
SC-90
Seri / Aile Numarası
RB500V-40
RB500V-40 RRG Hakkında
RB500V-40 RRG, Taiwan Semiconductor tarafından üretilen surface mount Schottky diyottur. 40V ters gerilim ve 100mA ortalama doğrultma akımı kapasitesine sahiptir. SOD-323F paketinde sunulan bu bileşen, düşük forward voltage (450mV @ 10mA) ve küçük sinyalle hızlı anahtarlama işlemleri için uygundur. -40°C ile 125°C arasında çalışır. Anahtarlama güç kaynakları, konverterler ve hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case SC-90, SOD-323F
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOD-323F
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 10 mA