RB500SM-30T2R
30V, 100MA, SOD-523, SCHOTTKY BA
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
RB500SM
RB500SM-30T2R Hakkında
RB500SM-30T2R, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyottur. 30V maksimum reverse voltajında 100mA ortalama doğrultu akımı ile çalışan bu bileşen, düşük forward voltaj düşüşü (450mV @ 10mA) karakteristiğine sahiptir. SOD-523 (SC-79) yüzey montajlı paketinde sunulan diyot, 150°C'ye kadar çalışabilen ve 500nA @ 10V'te minimal reverse leakage akımına sahip bir tasarımla gelir. Small signal uygulamalar, anahtarlama devreleri, RF detektörleri ve düşük güç tüketimli doğrultucu uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 10 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package EMD2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 10 mA