RB481Y-90FHT2R
DIODE SCHOTTKY 30V EMD4
Seri / Aile Numarası
RB481Y
RB481Y-90FHT2R Hakkında
RB481Y-90FHT2R, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 2 bağımsız Schottky diyot dizisidir. SC-75-4 (SOT-543) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 90V ters voltaj ve diyot başına 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 100mA'de 610mV olan bu diyotlar, düşük voltaj düşüş özellikleriyle güç kaynakları, LED sürücüleri, analog devrelerde koruma uygulamaları ve anahtarlama devrelerinde kullanılır. 125°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilen bileşen, küçük sinyal hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur. Ters sızıntı akımı 90V'de maksimum 100µA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 90 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-75-4, SOT-543
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package EMD4
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 100 mA