RB441Q-40T-77
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA MSD
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
RB441Q
RB441Q-40T-77 Hakkında
RB441Q-40T-77, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyottur. 40V ters gerilim ve 100mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Hızlı anahtarlama özelliği ile 550mV ileri gerilim düşümüne sahip olan bu bileşen, anahtarlama güç kaynakları, RF uygulamaları ve düşük gerilim doğrultma devrelerinde kullanılır. 6pF kapasitansta sahip olması yüksek frekans uygulamalarında avantaj sağlar. Through-hole montajlı DO-34 paketinde sunulan bu diyot, 125°C maksimum çalışma sıcaklığında çalışabilir. Ürün kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete) ve yerini daha yeni versiyonlar almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 6pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case DO-204AG, DO-34, Axial
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package MSD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 550 mV @ 100 mA