RB218NS-60TL
RB218NS-60 IS SUPER LOW IR<
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
RB218NS
RB218NS-60TL Hakkında
RB218NS-60TL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olan bu bileşen, ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi başına 20A'dir. 60V maksimum ters gerilime sahip olup, 10A'de 830mV forward voltaj değerine ulaşır. Diode türü Schottky olmasından dolayı hızlı anahtarlama ve düşük ön gerilim özellikleri vardır. Surface mount TO-263-3 paketinde sunulan RB218NS-60TL, 150°C junction sıcaklığına kadar çalışabilir. Güç kaynakları, redresör devreleri, invertörler ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Super low IR (ters sızıntı akımı) karakteristiği ile 5µA@60V özelliğinde belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package LPDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 10 A