RB218BM200TL
200V, 20A SUPER LOW IR TYPE SCHO
Paket/Kılıf
TO-252-3
Seri / Aile Numarası
RB218BM200TL
RB218BM200TL Hakkında
RB218BM200TL, ROHM Semiconductor tarafından üretilen 200V/20A rated Schottky diyot dizi bileşenidir. Common Cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu komponent, ultra düşük ters kaçak akımı (10µA @ 200V) ile karakterizedir. 880mV forward voltage @ 10A değeri ile düşük güç kaybı sağlayan bu Schottky diyotlar, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. TO-252 (DPak) yüzey montajlı paket içerisinde sunulan komponent, 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışabilir. Anahtarlama güç kaynakları, doğrultma devreleri, koruma uygulamaları ve yüksek hızlı anahtarlama gerekli olan elektronik sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-252
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 880 mV @ 10 A