RB168MM150TR
DIODE SCHOTTKY 150V 1A PMDU
Seri / Aile Numarası
RB168MM150
RB168MM150TR Hakkında
RB168MM150TR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky doğrultucu diyottur. 150V DC ters gerilim dayanımı ve 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. 840mV maksimum ileriye doğru gerilim düşümü ve 4µA ters sızıntı akımı özellikleri ile verimli doğrultma işlemleri sağlar. 500ns'den daha hızlı geri kazanım süresi ile anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, elektrik arabalar ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere uygundur. Maksimum işletme sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 1 A