RB168L100DDTE25
SUPER LOW IR TYPE AUTOMOTIVE SCH
Paket/Kılıf
SMA
Seri / Aile Numarası
RB168L100
RB168L100DDTE25 Hakkında
RB168L100DDTE25, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Super Low IR tipi Schottky doğrultma diyotudur. 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile düşük ileriye doğru voltaj düşüşü (810 mV @ 1A) sağlar. 100V ters voltaj dayanımına sahip bu bileşen, 400 nA @ 100V'de minimum ters sızıntı akımı ile özellikle otomotiv uygulamalarında verimli güç yönetimi ve doğrultma işlemleri için tasarlanmıştır. Surface mount DO-214AC (SMA) paketinde sunulan bileşen, Fast Recovery karakteristiği (≤500ns) ile AC/DC güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 400 nA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case DO-214AC, SMA
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDS
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 810 mV @ 1 A