RB160MM-90TFTR
RB160MM-90TF IS THE HIGH RELIABI
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
RB160MM-90TF
RB160MM-90TFTR Hakkında
RB160MM-90TFTR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen yüksek güvenilirliğe sahip bir Schottky diyottur. 1A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve 90V ters voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Hızlı kurtarma özelliğine (≤500ns, >200mA) sahip bu bileşen, güç kaynakları, anahtarlama devreler ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. SOD-123F yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 150°C maksimum işletme sıcaklığında stabil performans gösterir. 730mV maksimum ileri gerilim değeri ile düşük güç kaybı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 90 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDU
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 90 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 1 A