RB088LAM-30TR
SUPER LOW IR, 30V, 5A, SOD-128,
Paket/Kılıf
SOD-128
Seri / Aile Numarası
RB088LAM
RB088LAM-30TR Hakkında
RB088LAM-30TR, ROHM Semiconductor tarafından üretilen Schottky doğrultucu diyottur. 30V ters voltaj ve 5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu diyot, çok düşük ters sızıntı akımı (2.5µA @ 30V) ile karakterize edilir. SOD-128 SMD paketinde sunulan bileşen, 690mV forward voltaj düşüşü ve 500ns'nin altında hızlı geri kazanım süresi sağlar. Düşük kapılar uygulamalarında, anahtarlama güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüleri ve yüksek frekans doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 150°C maksimum junction sıcaklığında güvenli çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case SOD-128
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PMDTM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 690 mV @ 5 A