RAM1A60A25G
SSR ZC 600V 25A AC IP
Seri / Aile Numarası
RAM1A60A25G
RAM1A60A25G Hakkında
Carlo Gavazzi RAM1A60A25G, 25A yükleme akımına sahip endüstriyel katı hal röle (SSR) ürünüdür. Zero cross çıkış özelliğine sahip bu bileşen, 42V ile 660V arasında AC yük voltajında çalışabilir. Giriş kontrolü için 20-280VAC veya 22-48VDC beslemesini destekler. SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonu ile tek bir yük kontrolü sağlayan röle, chassis mount tipi montaj ve vida terminal bağlantı sistemine sahiptir. Hockey Puck paket tipinde sunulan bu bileşen, elektrik kontrol sistemleri, endüstriyel otomasyon, ısıtma sistemleri ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
Voltage - Load 42 V ~ 660 V