RAM1A23D25G
SSR ZC 230V 25A DC IP
Seri / Aile Numarası
RAM1A23D25G
RAM1A23D25G Hakkında
Carlo Gavazzi tarafından üretilen RAM1A23D25G, 25A yük akımı kapasitesi ile SPST-NO (1 Form A) devresi yapılandırmasına sahip katı hal rölesidir. AC çıkış tipinde zero cross fonksiyonlu bu SSR, 3V ile 32VDC arasında giriş gerilimi ve 24V ile 265V arasında yük geriliminde çalışabilir. Chassis mount edilebilen ve hockey puck paket tipinde sunulan bileşen, vida terminali ile bağlantı sağlar. Aktif durumdaki bu rol, endüstriyel kontrol, ısıtma sistemleri, aydınlatma uygulamaları ve güç yönetimi sistemlerinde AC yüklerinin kontrolü için kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 265 V