RAM1A23A25G
SSR ZC 230V 25A AC IP
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
RAM1A23A25G
RAM1A23A25G Hakkında
Carlo Gavazzi RAM1A23A25G, 25A yüküne sahip tek kanallı (SPST-NO) AC katı hal rölesdir. Zero cross özelliği ile AC devrelerde yumuşak anahtarlama sağlar. 20-280VAC veya 22-48VDC kontrolü için tasarlanmış, 24V ile 265V arasında yük geriliminde çalışabilir. Chassis mount Hockey Puck paketinde temin edilen bu SSR, endüstriyel kontrol sistemlerinde, ısıtma elemanlarının, pompaların ve motor kontrol devrelerinde kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile kolay montaj sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 25 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
Voltage - Load 24 V ~ 265 V