RA4810-D12
SSR ZERO SW 480V 16A
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
RA4810
RA4810-D12 Hakkında
RA4810-D12, WEC tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesidır (SSR). Zero-cross switching özelliğine sahip bu röle, AC yükler için tasarlanmıştır. 3-32VDC giriş gerilimi ile kontrol edilebilen cihaz, 42V ile 530V arasındaki yük gerilimlerinde çalışabilmektedir. 10A yük akımı kapasitesi ve chassis mount tipinde Hockey Puck paketleme ile endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve AC motor kontrolü uygulamalarında kullanılır. Vida terminal bağlantı tipi sayesinde kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 42 V ~ 530 V