RA2410-D06
SSR ZERO SW 240V 10A
Üretici
Carlo Gavazzi
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
RA2410
RA2410-D06 Hakkında
Carlo Gavazzi RA2410-D06, 10A yük akımı kapasitesine sahip tek kutuplu AC çıkışlı katı hal rölesinin (SSR) SPST-NO konfigürasyonudur. Zero cross switching özelliği ile AC yüklerinde geçiş sırasında EMI emisyonunu azaltır. 3-32VDC giriş voltaj aralığında kontrol edilen cihaz, 24-280V AC çıkış voltaj aralığında çalışmaktadır. Chassis mount tipinde Hockey Puck paketlemesiyle sunum yapan bu röle, HVAC sistemleri, ısıtma kontrol uygulamaları, aydınlatma kontrolü ve endüstriyel proses otomasyonunda yaygın olarak kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile sabit montajlara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V