R55-11A20-120F
RELAY- 25A 120VAC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
R55-11A20-120F
R55-11A20-120F Hakkında
NTE Electronics R55-11A20-120F, 25 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesidir. 120VDC bobini ile kontrol edilen bu röle, DPDT (Double Pole Double Throw) kontakt yapılandırmasına sahiptir. 25A kontakt akım kapasitesi ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-30°C ile 65°C) nedeniyle endüstriyel kontrol devreleri, elektriksel anahtarlama uygulamaları ve otomasyon sistemlerinde kullanılır. Elektrik şebekesinin kontrolü, motorlar ve yüksek güçlü cihazların uzaktan ve manuel kontrolü gibi görevlerde uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 120VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 25 A
Operating Temperature -30°C ~ 65°C