R2000FTA
DIODE GEN PURP 2KV 200MA DO41
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
R2000FTA
R2000FTA Hakkında
R2000FTA, SMC Diode Solutions tarafından üretilen genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. 2000V ters gerilim kapasitesi ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. DO-41 axial paket ile sağlanan bu diyot, enerji kaynağı uygulamaları, güç kaynakları, high voltage converters ve genel endüstriyel doğrultma devrelerinde yer alır. -55°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 500ns reverse recovery time ile standart hız karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 2000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 500 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package DO-41
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 4 V @ 200 mA