R1500F-TP
DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA DO41
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
R1500F
R1500F-TP Hakkında
R1500F-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 1500V ters gerilim kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. 500mA ortalama doğrultulmuş akım ile çalışan bu bileşen, fast recovery (hızlı geri kazanım) tipine sahiptir ve 500ns'den kısa geri kazanım zamanına (Trr) sahiptir. DO-41 eksenel paket ile yapılmıştır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığında stabildir. Yüksek gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim koruma devreleri gibi alanlarda kullanılabilir. 30pF @ 4V, 1MHz kapasitans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 500 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-41
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1500 V