R10-E1Y4-115V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
R10-E1Y4-115V
R10-E1Y4-115V Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen R10-E1Y4-115V, genel amaçlı 4PDT (4 Form C) rölesidir. 115VAC bobini ile çalışan bu rölede, gümüş kontakt malzemesi kullanılmıştır ve 3A kontakt akımına kadar yükleme yapabilir. Non-latching çalışma şekliyle, bobine güç uygulandığında açılır, güç kesilince kapatılır. Maksimum 120VAC ve 30VDC anahtarlama gerilimleri için tasarlanmıştır. -55°C ile +75°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu rölesi, plug-in terminasyon ve socketable montaj özellikleriyle endüstriyel kontrol sistemlerinde, denetim devreleri ve anahtarlama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 115VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 86 VAC
Operating Temperature -55°C ~ 75°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Switching Voltage 120VAC, 30VDC - Max