R02-11A10-12
RELAY-10AMP-A/C 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
R02-11A10-12
R02-11A10-12 Hakkında
NTE Electronics R02-11A10-12, 12VAC bobine sahip genel amaçlı güç röle. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile iki ayrı devreyi kontrol edebilir. 10 Amper kontakt kapasitesi, endüstriyel kontrol uygulamaları, klima sistemleri, pompa kontrolü, ısıtma sistemleri ve motor kontrol devreleri gibi AC yüklü uygulamalarda kullanılır. 25 ms işletme süresi ve 20 ms bırakma süresi ile orta hızlı şalteleme gerçekleştirir. 8 pin octal sokete takılı kurulum sağlar. -10°C ile 50°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) 10 A
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)