QRS1220T30
DIODE GEN PURP 1.2KV 127A MODULE
Üretici
Powerex, Inc.
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
QRS1220T30
QRS1220T30 Hakkında
QRS1220T30, Powerex, Inc. tarafından üretilen 1.2KV 127A kapasiteli tekil doğrultucu diyot modulüdür. Bu high current rectifier diode, average rectified current değeri 127A'e kadar çıkabilen endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Fast recovery karakteristiğine sahip olan bileşen, reverse recovery time değeri 250ns olup, güç çeviricileri, invertör devreleri ve AC-DC konverter uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipinde Module paket içinde sunulan bu diyot, maksimum 1200V reverse voltage'a ve 200A'de 3.5V forward voltage'a dayanabilir. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 127A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Module
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 250 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.5 V @ 200 A