QH05TZ600
DIODE GEN PURP 600V 5A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
QH05TZ600
QH05TZ600 Hakkında
QH05TZ600, Power Integrations tarafından üretilen 600V 5A kapasiteli genel amaçlı hızlı iyileştirme diyotudur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, doğrultma uygulamalarında ve güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler gibi anahtarlama devrelerinde kullanılır. 10 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliği sağlar. İleri gerilim 5A'de maksimum 3.1V olup, maksimum ters sızıntı akımı 600V'de 250µA'dir. Bileşen -55°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve uygulamanın güvenilirliğini artırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 17pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 10 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3.1 V @ 5 A