QH03BZ600
DIODE GEN PURP 600V 3A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
QH03BZ600
QH03BZ600 Hakkında
QH03BZ600, Power Integrations tarafından üretilen 600V 3A kapasitesine sahip genel amaçlı fast recovery diyotdur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey monte paketi ile sunulan bu bileşen, anahtarlanmış güç kaynakları, invertörler ve konvertörlerde doğrultu ve koruma işlevlerinde kullanılır. 9.8 ns reverse recovery time (trr) ile hızlı anahtarlama özelliği gösterir. 600V DC ters gerilim dayanımı ve 3A ortalama doğrultulmuş akımı ile yüksek gerilim uygulamaları için uygun bir seçenektir. 150°C maksimum bağlantı sıcaklığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 11pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 9.8 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3 V @ 3 A