PZU8.2B2L,315
DIODE ZENER 8.2V 250MW DFN1006-2
Paket/Kılıf
SOD-882
Seri / Aile Numarası
PZU8.2B2L
PZU8.2B2L,315 Hakkında
PZU8.2B2L,315, Nexperia tarafından üretilen 8.2V nominal gerilime sahip bir Zener diyottur. 250mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SOD-882 paketi içinde sunulan yüzey monte tipinde bir diyottur. ±2% tolerans ile belirtilen Zener gerilimi, regülatör devreleri, aşırı gerilim koruması ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, 10 Ohm maksimum empedans ve 500nA ters kaçak akımı (@5V) özellikleri ile çeşitli endüstriyel ve tüketici uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 5 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V