PZU5.6B2L,315
DIODE ZENER 5.6V 250MW DFN1006-2
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SOD-882
Seri / Aile Numarası
PZU5.6B2L
PZU5.6B2L,315 Hakkında
PZU5.6B2L,315, Nexperia tarafından üretilen 5.6V nominal voltajında zener diyottur. 250mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, SOD-882 paketinde sunulmaktadır ve surface mount montajına uygun DFN1006-2 konfigürasyonuna sahiptir. ±2% voltaj toleransı sağlayan bu zener diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Maksimum 40 Ohm impedansı ve 1µA @ 2.5V ters akış özellikleriyle, voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 100mA'de 1.1V olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 2.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SOD-882
Part Status Active
Power - Max 250 mW
Supplier Device Package DFN1006-2
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V