PZU15B3A,115
DIODE ZENER 15V 320MW SOD323
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
PZU15B3A
PZU15B3A,115 Hakkında
PZU15B3A,115, Nexperia tarafından üretilen 15V nominal gerilimli bir Zener diyottur. SOD-323 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 320mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. ±2% gerilim toleransı ile yüksek doğruluk sağlayan komponent, 15 Ohm maksimum empedansa ve 50 nA ters kaçak akımına (11V'de) sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması, voltaj referans devreleri ve elektronik devreler içinde gerilim sabitleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 11 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 320 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V