PZU13B1A,115
DIODE ZENER 13V 320MW SOD323
Üretici
Nexperia
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
PZU13B1A
PZU13B1A,115 Hakkında
PZU13B1A,115, Nexperia tarafından üretilen 13V nominal değerli Zener diyottur. Surface mount SOD-323 paketinde sunulan bu bileşen, 320mW maksimum güç yayma kapasitesine sahiptir. ±2% toleransla üretilen diyot, 10 Ohm maksimum empedans değerine ve 100 nA ters kaçak akımına sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu bileşen, voltaj regülasyonu, örtme devreler (clipping circuits) ve transient koruma uygulamalarında kullanılır. 1.1V maksimum ileri gerilim düşüşü (100mA'de) özellikleriyle donatılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Power - Max 320 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V