PZU12B2A115
NOW NEXPERIA PZU12B2A ZENER DIOD
Paket/Kılıf
SC-76
Kategori
Özel IC'ler
Seri / Aile Numarası
PZU12B2A
PZU12B2A115 Hakkında
Rochester Electronics tarafından üretilen PZU12B2A,115, PZUXBA serisine ait bir tekil Zener diyottur. 12V nominal voltaj değeri ile tasarlanan bu bileşen, 320mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahiptir. Surface mount montaj türü ile SOD-323 (SC-76) paketinde sunulan diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. 100 nA ters akım kaçağı ve 10 Ohm maksimum empedans değerleriyle voltaj regülasyonu, zener referans devreleri, aşırı voltaj koruması ve sinyal limitasyonu uygulamalarında kullanılır. ±2% tolerans ile yüksek doğruluk sağlayan bu diyot, 100 mA akım altında 1.1V forward voltaj özelliğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 9 V
Part Status Active
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case SC-76, SOD-323
Power - Max 320 mW
Supplier Device Package SOD-323
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 12 V