PZM3.9NB2A,115
DIODE ZENER 3.9V 220MW SMT3
Seri / Aile Numarası
PZM3.9NB2A
PZM3.9NB2A,115 Hakkında
PZM3.9NB2A,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 3.9V nominal Zener voltajına sahip SMD zener diyottur. TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulan bu bileşen, 220mW maksimum güç derecelendirmesine ve ±3% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 90 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen bu diyot, düşük ters sızıntı akımı (3µA @ 1V) gösterir. Voltaj düzenlemesi, referans devreleri ve sinyal koruması uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 100mA'da maksimum 1.1V'dur. Surface mount teknolojisi sayesinde yoğun PCB tasarımlarına uygundur. Bileşen şu anda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 90 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 220 mW
Supplier Device Package SMT3; MPAK
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.9 V