PZM24NB2,115
DIODE ZENER 24V 300MW SMT3
Seri / Aile Numarası
PZM24NB2
PZM24NB2,115 Hakkında
PZM24NB2,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 24V nominal değerine sahip surface mount Zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile tasarlanan bu bileşen, TO-236-3 (SOT-23-3) paketinde sunulmaktadır. Devrelerde voltaj regülasyonu, aşırı gerilim koruması ve sinyal sınırlandırması uygulamalarında kullanılır. 30 Ohm maksimum empedans ve ±2% voltaj toleransı ile çalışır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100mA ileri akımda maksimum 1.1V ileri gerilime ve 19V'de 70nA tersiyon kaçak akımına sahip özelliklerle stabil bir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 70 nA @ 19 V
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SMT3; MPAK
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 24 V