PZM15NB2A,115
DIODE ZENER 15V 220MW SMT3
Seri / Aile Numarası
PZM15NB2A
PZM15NB2A,115 Hakkında
PZM15NB2A,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 15V nominal gerilimli Zener diyottur. Surface Mount teknolojisi ile TO-236-3 (SOT-23-3) SMT3 paketinde sunulan bu komponent, 220 mW maksimum güç yönetimine sahiptir. ±2% tolerans ile 15 Ohm maksimum impedans değerine sahip olan bu diyot, gerilim regülasyonu, koruma devrelerinde ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 70 nA @ 11V ters röportaj akımı ile düşük kaçak akıma sahiptir. 1.1V maksimum ileri yönde açılma gerilimi ile standar performans gösterir. Kompakt SMD formu ile yoğun devrelere entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 70 nA @ 11 V
Impedance (Max) (Zzt) 15 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 220 mW
Supplier Device Package SMT3; MPAK
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 15 V