PZM13NB2A,115
DIODE ZENER 13V 220MW SMT3
Seri / Aile Numarası
PZM13NB2A
PZM13NB2A,115 Hakkında
PZM13NB2A,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 13V nominal değerine sahip tekil Zener diyotudur. Surface mount SMT3 (TO-236-3/SOT-23-3) paketinde sunulan bu bileşen, 220mW güç sınırlamasına ve ±2% voltaj toleransına sahiptir. Maksimum 10 Ohm empedans değeri ile karakterize edilen komponent, 100 nA ters sızıntı akımı ve 1.1V (100mA'de) ileri voltaj düşümü özelliğine sahiptir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve sinyal kırpması uygulamalarında kullanılır. Kompakt SMD tasarımı sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uygundur. Ürün halen pazar dışıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Part Status Obsolete
Power - Max 220 mW
Supplier Device Package SMT3; MPAK
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V