PZM13NB1,115
DIODE ZENER 13V 300MW SMT3
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
PZM13NB1
PZM13NB1,115 Hakkında
PZM13NB1,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen 13V nominal gerilime sahip SMT zener diyottur. 300mW güç kapasitesi ile voltage regulation ve EMI/ESD koruma uygulamalarında kullanılır. TO-236-3 (SOT-23-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponentin ±2% toleransı ve 10Ω maksimum impedansı hassas voltaj referansı gereken devrelerde tercih sebebidir. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, zamanında verilen 100nA reverse leakage akımı ile düşük güçlü kontrol ve sinyal işleme devreleri için uygun bir seçimdir. Şu anda Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 10 V
Impedance (Max) (Zzt) 10 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SMT3; MPAK
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 13 V