PVR100AD-B3V3,115
TRANS NPN ZENER 45V 100MA 6TSOP
Paket/Kılıf
SC-74
Seri / Aile Numarası
PVR100AD
PVR100AD-B3V3,115 Hakkında
PVR100AD-B3V3,115, NXP Semiconductors tarafından üretilen entegre NPN Zener transistördür. SC-74 (SOT-457) paketinde sunulan bu kompakt komponent, 100 mA kolektör akımı ve 45V kırılma voltajı ile karakterizedir. 300 mW güç yayılımına kapaklı transistör, darbe ve aşırı gerilim koruması gereken devreler ile düşük voltaj sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 150°C çalışma sıcaklığı desteği ile endüstriyel ve ticari ortamlarda çalışmaya elverişlidir. Tek bir paket içerisinde transistor ve zener diyot fonksiyonalitesini birleştirerek, PCB alan tasarrufu sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 100 mA
Current - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 100mA, 1V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 150°C (TJ)
Package / Case SC-74, SOT-457
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Supplier Device Package SC-74
Transistor Type NPN + Zener
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 45 V