PVA100N6RQ
PVA SERIES: 100MM ARRAY - RECEIV
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
PVA100N6RQ
PVA100N6RQ Hakkında
Banner Engineering PVA100N6RQ, endüstriyel fotoelektrik sensör sistemi için 100mm array alıcı ünitesidir. Through-beam çalışma prensibiyle kullanılan bu sensör, yeşil LED ışık kaynağı ile çalışır ve nesne tespitinde kullanılır. 12V-30V arası beslenme voltajı ile işletilen cihaz, NPN çıkış konfigürasyonuna sahiptir. 20ms yanıt süresi ve IP62 koruma sınıfı ile endüstriyel ortamlarda güvenilir çalışma sağlar. 0°C ile 50°C arasında çalışır. Kablolu konnektörlü bağlantı türüne sahip olan PVA100N6RQ, NEMA 2 standardına uyumludur ve ürün aktif durumda bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Connection Method Cable with Connector
Ingress Protection NEMA 2, IP62
Light Source Green LED
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Output Configuration NPN
Sensing Method Through-Beam
Voltage - Supply 12V ~ 30V