PTGLS7ARR33M1B51B0
THERMISTOR PTC 16V 0.33 OHM 120C
Seri / Aile Numarası
PTGLS7ARR33M1B51B
PTGLS7ARR33M1B51B0 Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen PTGLS7ARR33M1B51B0, 330 mOhm nominal direnci ile tasarlanmış bir PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. 16V nominal gerilim ve 2W maksimum güç dissipasyonu ile çalışır. -10°C ile 60°C arasındaki işletme sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 8.0mm çapında disk tipinde kasa içinde sunulan bu bileşen, geçirilebilen delikli montaj türüne sahiptir. PTC termistörler, sıcaklıkla birlikte direncinin artan karakteristik göstermesi nedeniyle aşırı akım koruması, termal kontrol ve sıcaklık sensörlü uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Package / Case Disc, 8.0mm Dia x 4.0mm W
Part Status Obsolete
Power - Max 2 W
Resistance @ 25°C 330 mOhms
Resistance Tolerance ±20%