PTFT1206L2200JV
THERMISTOR PTC 220 OHM 5% 1206
Seri / Aile Numarası
PTFT1206L2200JV
PTFT1206L2200JV Hakkında
PTFT1206L2200JV, Vishay Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 1206 (3216 Metric) paketinde sunulan bu bileşen, 25°C'de 220 Ohm nominal dirençle karakterize edilmiştir. ±5% tolerans aralığında çalışır ve maksimum 125 mW güç tüketebilir. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. PTC termistörler, sıcaklık arttıkça dirençleri üstel olarak artan half-wave doğrultma,过流 koruması, ısıtma kontrolü ve sensör uygulamalarında kullanılır. Bu bileşen SMD montajı için optimize edilmiştir ve endüstriyel ile tüketici elektronikleri uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 125 mW
Resistance @ 25°C 220 Ohms
Resistance Tolerance ±5%