PTFT0805L1002JW
THERMISTOR PTC 10K OHM 5% 0805
Seri / Aile Numarası
PTFT0805L1002J
PTFT0805L1002JW Hakkında
PTFT0805L1002JW, Vishay / Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 0805 (2012 Metric) kasa boyutunda tasarlanmış bu bileşen, 25°C'de 10 kΩ nominal dirençle çalışır ve ±5% tolerans aralığında üretilmiştir. Maksimum 100 mW güç tüketebilen bu termistör, -55°C ile 125°C arasındaki geniş sıcaklık aralığında çalışır. PTC (Pozitif Sıcaklık Katsayılı) termistörler, sıcaklığı arttıkça dirençleri artan özelliğe sahiptir ve koruma devreleri, sabit akım kaynakları ve sıcaklık sensörü uygulamalarında kullanılır. Bu bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 10 kOhms
Resistance Tolerance ±5%