PTFT0805L1002JV
THERMISTOR PTC 10K OHM 5% 0805
Seri / Aile Numarası
PTFT0805L1002JV
PTFT0805L1002JV Hakkında
PTFT0805L1002JV, Vishay / Dale tarafından üretilen 0805 SMD paketinde surface mount PTC termistördür. 25°C'de 10 kΩ nominal dirençle, ±5% tolerans içinde çalışır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 100 mW güç tüketebilen bu bileşen, sıcaklık kontrolü, sıcaklık telemetri, inrush akım sınırlaması ve aşırı sıcaklık koruması uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Endüstriyel elektronik, enerji yönetimi, oto elektrik ve consumer elektronik cihazlarda tercih edilir.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 10 kOhms
Resistance Tolerance ±5%