PTFT0603L6801JV
THERMISTOR PTC 6.8K OHM 5% 0603
Paket/Kılıf
0603 (1608 Metric)
Seri / Aile Numarası
PTFT0603L6801JV
PTFT0603L6801JV Hakkında
PTFT0603L6801JV, Vishay / Dale tarafından üretilen bir PTC termistördür. 6.8 kOhm nominal direnç değerine sahip bu bileşen, 25°C'de ölçüldüğünde ±5% tolerans ile karakterize edilmiştir. 0603 (1608 Metric) SMD paket formatında sunulan bu termistör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 75 mW güç tüketimi ile sınırlandırılmıştır. PTC termistörler, sıcaklık arttıkça direnci hızla artan bileşenlerdir ve aşırı akım koruması, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bu bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 75 mW
Resistance @ 25°C 6.8 kOhms
Resistance Tolerance ±5%