PTFM04BH471Q2N34BS
THERMISTOR PTC 16V 470 OHM 60C
Seri / Aile Numarası
PTFM04BH471Q2N34BS
PTFM04BH471Q2N34BS Hakkında
PTFM04BH471Q2N34BS, Murata Electronics tarafından üretilen PTC termistördür. 470 Ohm nominal direnç değerine sahip bu bileşen, 16V çalışma voltajında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial lead paketlemesi ile sağlanan komponent, -10°C ile 40°C arasında çalışır ve 60°C sıcaklık noktasında PTC özelliği gösterir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça direnci hızla artan özellikleriyle aşırı akım koruması, sıcaklık sensörü ve ısıtma uygulamalarında kullanılmaktadır. Through hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. Ürün şu anda üretilmemektedir.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Package / Case Radial
Part Status Obsolete
Resistance @ 25°C 470 Ohms