PTFM04BD222Q2N34BS
THERMISTOR PTC 16V 2.2K OHM 100C
Seri / Aile Numarası
PTFM04BD222Q2N
PTFM04BD222Q2N34BS Hakkında
PTFM04BD222Q2N34BS, Murata Electronics tarafından üretilen Through Hole montajlı PTC termistördür. 2.2 kOhm nominal direnç değerine sahip bu bileşen, -10°C ile 40°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılır. 16V voltaj derecelendirilmesine ve ±20% direnç toleransına sahiptir. Radial Lead paketlemesi ile sunulan bu termistör, aşırı akım koruması, sıcaklık kompanzasyonu ve termal kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürün şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Package / Case Radial
Part Status Obsolete
Resistance @ 25°C 2.2 kOhms
Resistance Tolerance ±20%