PTFL04BE222Q2N34B0
THERMISTOR PTC 2.2K OHM DISC
Seri / Aile Numarası
PTFL04BE222Q2N34B0
PTFL04BE222Q2N34B0 Hakkında
Murata Electronics tarafından üretilen PTFL04BE222Q2N34B0, PTC (Positive Temperature Coefficient) termistör teknolojisine dayalı bir sıcaklık sensörüdür. 2.2 kOhm nominal direnç değerine sahip bu disc tip bileşen, 25°C'de ölçülen bu değeri sıcaklık değişimine bağlı olarak ayarlar. -10°C ile 40°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında çalışır. Through Hole montaj tipine sahip olup, 5.0mm çaplı ve 4.0mm genişliğindeki disk paketleme ile sunulur. Sıcaklık kompanzasyonu, aşırı sıcaklık koruması ve ısıl kontrol uygulamalarında kullanılır. Cihaz artık yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Package / Case Disc, 5.0mm Dia x 4.0mm W
Part Status Not For New Designs
Resistance @ 25°C 2.2 kOhms